Banner
TEKNİK DESTEK
Teknik Destek
Teknik Destek
Teknik Servis Formu
Size destek olabilmemiz adına aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz:
Yenile

Hastek Plastik Sistemleri 50 yılı aşkın tecrübesiyle; projelendirme, bakım-onarım, tamir, yedek parça kısacası satış öncesi ve sonrası, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak adına her konuda, Türkiye’deki en iyi firma olma yolunda ilerlemektedir. Hastek Teknik Destek Ekibi, Soğutma grubu cihazların bir fabrikanın en önemli parçası olduğunu bilerek, işin ciddiyetine varmış ve hizmeti; kaliteli, hızlı ve %100 verimli şekilde müşterilerine verebilmeyi ilke edinmiştir.

TEKNİK SERVİS DESTEĞİ
Müşterinin satış sonrası konularda ne kadar hassas olduğunun bilincinde olup, müşteriyi her zaman memnun etmeyi asli görevi olarak bilmiştir. Teknik personelinin uzmanlığını arttırmak için gerek şirket içi eğitimler, gerekse yurt dışında teknik eğitimler organize eden yegane firmalardan biridir.

YEDEK PARÇA DESTEĞİ
Uzman teknik kadrosunun yanında, İstanbul İkitelli Deposunda bulundurduğu yedek parça stoğuyla, her türlü arızaya ve probleme en kısa sürede müdahale edip, müşterisinin kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmesine yardımcı olur.

PERİYODİK BAKIM DESTEĞİ
Hastek Plastik Sistemleri, uzun yıllardır satışını yapmış olduğu, yüksek kaliteli İtalyan Industrial Frigo marka endüstriyel soğutma gruplarının (chiller, kuru soğutucu, kalıp şartlandırıcı vb.) periyodik bakımını da itinayla yapmaktadır. Ürünün verimli kullanılabilmesi, olası arızalar önlenmesi ve sistemin ömrünün arttırılabilmesi için düzenli bakım yapılması gerekir. Ürünün üretici firma tarafından önerilen sürelerde Uzman Hastek Teknik Servisi tarafından düzenli olarak kontrol ve temizlik işlemleri yapılmalıdır.

TEKNİK DANIŞMANLIK DESTEĞİ (PROJELENDİRME)
Hastek Plastik Sistemleri, 50 yıllık tecrübesi ve Industrial Frigo gibi Avrupanın en kaliteli ve büyük “mümessil dostu” firmasıyla çalışması sebebiyle; müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun sistemi seçmede uzmanlaşmıştır. Konusunda uzman proje mühendisleri ve satış ekibiyle gerektiğinde enerji tüketim analizleri yaparak, ilk yatırım haricinde işletme maliyetleri konusunda da şeffaf olan, müşteriyi her konuda aydınlatan; gerektiğinde makine yerleşimlerine göre en uygun tesisata karar vererek, müşterinin en verimli ve uzun ömürlü sisteme sahip olmasını sağlayan, müşteri için satış öncesi ve sonrası bütün desteği sunan bir anlayışa sahiptir.

Dr Frigo
DR Frigo Sorularınızı Cevaplandırıyor
Yenile
E Bülten

Kayıt olmak için lütfen e-mailinizi yazınız.

Sosyal Medya

Hastek Industrial Frigo’nun Resmi Distribütörüdür

Bilgi ve Danışma Hattı
+90 212 671 60 50


info@industrialfrigo.com.tr

Akçaburgaz Mh. 3108 Sk. No:6 PK: 34522 Kıraç Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE
Cpyr
Copyright 2016 Industrial Frigo Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM