Banner
KURUMSAL
Kurumsal

Industrial Frigo Kimdir?

1969 Yılında İtalya Brecia’da 2.500m2 lik fabrikasında üretim hayatına başlayan INDUSTRIAL FRIGO zaman içinde aynı lokasyon da üretim hacmini sürekli arttırarak 2014 yılı itibarı ile 18.500m2 kapalı alanda 180’den fazla çalışanı ile üretimlerine devam etmektedir.  Endüstriyel alanda, Soğutma ve Isıtma kontrolü hakkında edinmiş olduğu bilgi ve deneyimi ile Küresel pazarda sektör liderleri arasında yer almaktadır. 

 

Industrial Frigo & Hastek Plastik Sistemleri

Industral Frigo, Hastek Plastik sistemleri ile 2000 yılında Türkiye’de ürün ve hizmet sağlamaya başlamıştır. Hastek Plastik,Plastik sektöründeki 50 yıllık bilgi birikimi, tecrübesi ve INDUSTRIAL FRIGO’nun yüksek kaliteli soğutucuları ile çok sayıda başarılı projelere imza atmıştır. INDUSTRIAL FRIGO ve HASTEK PLASTİK SİSTEMLERİ, bu şekilde güvenli ve sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.
 

Ortak Misyonumuz

HASTEK PLASTİK; Sadece Soğutucu tedariğini değil, Sistemin en iyi şartlarda çalışması için gerekli altyapı konusunda da destek vermeyi bir görev olarak benimsemiştir. Bu güne kadar teslim etmiş olduğumuz yüzlerce proje ile müşterilerimize daha düşük üretim maliyetleri sunmuş olmak, durmamak üzere çıkmış olduğumuz bu yolda motivasyonumuzun kaynağını oluşturmaktadır.Sürekli İnnovasyonu, daha az enerji tüketen makineler üretmeyi ve ihtiyaç duyulan her zaman destek sunmayı ilke edinmiş INDUSTRIAL FRIGO, deneyimli ekibi, sürekli AR-GE çalışmaları ve yaptığı yatırımlar ile yeniliklerin öncüsü olup,   güçlü bir çözüm ortağı olmayı kendisine görev addetmiştir. Müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmeti vermek ortak görevimizdir. İleri teknoloji ile üretilen Endüsriyel Sistemlerin İnnovatif ve profesyonel çözümler ile ihtiyaçlar doğrultusunda sanayinin kullanımına ve sonrasında yedek parça stoğu, teknik servis ekibi ile ihtiyaç olunan her zaman gerekli desteği sunmaktır.
 

Kalite Politikamız

Topluma ve Çevreye duyarlı, her zaman daha az enerji tüketimini hedefleyen sistemler ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek, en son teknolojileri yakından takip ederek, sistemlerinde bu yeniklikleri uygulayıp müşteri memnuniyetini üst düzeyde karşılamak en önemli politikasıdır. Yaptığı yenilikler ve farkındalıklarla da sektörde ki diğer firmalara öncülük etmektedir.

INDUSTRIAL FRIGO benimsemiş olduğu kalite politikası doğrultusunda her geçen gün üretmiş olduğu ürünlerin çevreye daha duyarlı olması yanında 1.3 Milyon Euro yatırım ile kendi enerji ihtiyacının da %78’inin de güneş enerjisi ile karşılayarak CO₂ üretimini azaltmaktadır
 

Sertifikalar

    

Dr Frigo
DR Frigo Sorularınızı Cevaplandırıyor
Yenile
E Bülten

Kayıt olmak için lütfen e-mailinizi yazınız.

Sosyal Medya

Hastek Industrial Frigo’nun Resmi Distribütörüdür

Bilgi ve Danışma Hattı
+90 212 671 60 50


info@industrialfrigo.com.tr

Akçaburgaz Mh. 3108 Sk. No:6 PK: 34522 Kıraç Esenyurt - İstanbul / TÜRKİYE
Cpyr
Copyright 2016 Industrial Frigo Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM